Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зміст статті

Гумореска

Продовження «Сусідські війни» із рубрики «Село і люди»

Всім жінкам до 8-ого березня присвячую.
Будьте чемні одне до одного. Обосраний Кримінальній авторитет.
Блакитна Кульбабка вітає тебе, шановний Друже!

Зима позаду. Перші весняні дні. Погода пречудова. Сонечко, набухлі бруньки древ, сік виноградної лози, пробиваються тюльпани крізь землю… Багато чого уже кричить у природі, валує: Весна іде! Весна іде!

Попереду багато роботи по городі…

Але що це!

Дуже гавкають собаки…

Виходжу до воріт з вулиці.

Що це за міраж!!!

Дільничний стоїть біля воріт (весна напевно подіяла).

Так би мовити, персональною особою. Його дуже важко зазвичай знайти при скоєні дійсних порушень закону… Тут сам приїхав без викликання… Дивуюсь подумки.

Дуже приємно! Дуже приємно!

(Дуже радісно!)

Радісно вітаюсь з молодим чоловіком! Ще незнайомця притягнув. Вітаюсь:

- Добрий день…

І зразу ж запитання до нього:

- Чим обязан такої великої честі? Так би мовити «ліцезрєть» Вас?

Знаючи проблеми фінансування державою Вашого закладу…

Коли дійсно є злочини (крадіжки, вбивства), то по виклику зразу ж ставиться до відома постраждалого про сплачення бензину для машини за виїзд до місця скоєння злочину.

Тут же немає злочину – роз’їздився, тратиться бензин. Така собі кумедна ситуація і мій іронічний жарт! А що я теж можу!!!

Мені зразу ж відповідає не дільничний (бо я його знаю в лице), а цей чужий молодий «круте лик» в чорній шкірянці.

- Чого це! У нас є випадки за шкоду в городі – курей люди вбивають одне одного! Але ми тут по-іншому!!! Чи Ви бува не бачили, чи не чули про те, що вашому сусідові (то Гемофродіту) хтось вивернув нечистоти на хату (нечистоти по-народному то гімно).

Я в ступорі… візуально і там далеко всередині думки як коні. Думаю – во клас. Був «кримінальний авторитет», а став «обораний кримінальний авторитет».

Дільничний скромно стояв в сторонці. То братки приїжджали, різна там «п’янь та рвань», … а ось і міліцію задіяв… Образив хтось Гемофродіта… Маю розбори… Наїзд міліції – так і гонить моя уява правду матку далі... І доведи, що ти то не робив… Що ти не негр. Насолив же той гад не тільки мені… Чогось я до такого не додумався … «обосрать авторитета». І завернув круте лик про курей… Знає наші проблеми не по «наслышке». Хоча якось своїми силами справлялись… Не бігали, не жалілись. А тут… Видно високо цінує міліція Гемофродіта, що він до неї звернувся. Чи то міліція у нього вже в руках? Хер його знає? Ось такі думки, як коні пролетіли в моїй голові…

Думаю, еге-ге ти (я), Чоловіче, влип!... Кажу:

- Шановні, якщо Вас викликали по тій причині, чи Ви маєте заяву від потерпілого, чи по своїй ініціативі до мене завітали? (Думаю собі, наскільки ж Ви з ним пов’язані…).

Коли в одного односельця покрали та ж самі кури, то дільничного три дня не могли дочекатись бідолага, а тут так оперативно…

- Вчора – каже дільничний – облили гамном, -  і сьогодні дільничний тут…

- Чи маєте Ви заяву від потерпілого… - запитую, я за своє.

- Ні, не маю… - каже дільничний.

- То я з Вами не буду розмовляти до тих пір, поки Ви не будете мати заяву від потерпілого!

Відчепився я від них… Потупцювалися братки-міліціонери та й пішли до сусідського двору по заяву. Сам же я до жінки подався, розшукуючи її по закутках великого двору. Уже зметикував. Після довгих потуг порядності Гемофродіта (довго не пускав курей). Він десь з понеділка так знову став випускати кури. З жінкою бігаємо, гонимо їх від засадженого городу, не маємо спокою (викльовують засаджене). Як що… Але на! Тихо! Не хочу навіть про це думати! Найшов я її на іншому кінці подвір’я… Тай запитую її:

- Жінко, ти не знаєш, хто гімно вилив Гемофродіту на хату?

- Ні, не знаю – каже жінка, - А що, когось таки довели до крайності сусіди?

- Хитро так посміхається артистка та продовжує розмову зі мною.

- Це ж потрібно так людину довести, що б вона отак поступила! Жбурнула нечистоти на сусідів… Я би до такого не до-ду-ма-лась. А нічогісінький таки собі протест… проти ханжества та підлості людської. Крик душі… та й годі… Жалкую, що то не я зробила! Дуже жалкую!


 

Я їй:

- Ось міліція прийде, через деякий час підеш їм те поясниш! Як ти жалкуєш сусіда…

- Чого це зразу міліція із-за відра гімна?

Тут від сміху уже мене поперло… Начав дико ржать!!!

- Таки одного відра? – запитав. Мовчить.

- Думай, що говоритимеш, зараз туту буде дільничний.

Вік живи, вік учись!!!

Так от і я дивувався своїй жінці, як вона «співала пісні» представнику влади про «новоявлене гімно» на «світлиці» пахана.

- Знати не знаю… там так багато декого ходить, п’янь та рвань, наркомани… І кому він там так насолив?!! Що людина до такого опустилась… Це ж потрібно вилити на хату гімно. Добре, що не на голову винуватця зразу лити, хоча б здалось. Що ж ним таке двигало? То якась відчайдуха з розпачу напевно. Мені так шкода сусідів обосраних. Відмитися вони відмиються від гімна, але запах та на все життя залишиться. Буде ходити – переслідувати! Біда та й годі….

Потім так наївно, як дитина, запитує міліціянта:

- Що ж Вам від начальства буде, коли Ви відкриєте цю справу…. Розбиратєльства з гімном… Ця справа ж дуже кримінальна. Посміється начальство з Вас. Скільки лиха у людей, а Ви дорогоцінний час витрачаєте на такі гімнянні справи.

Як ото Люди в селі будуть сміятися з (думаю) «обосраного авторитета».

Попросили дані у мене. Я їм дав свої. Жінка ж «фігу скрутила». Це я так образно змалював її навідріз відмову дати свої дані… Сусідів багато, ідіть ще кого допитуйте… Відправила на всі сторони братків-міліціянтів. Не знаю, ну страху на неї нагнали братки-міліціянти. Не могла спати всю ніч. Я ж то знаю, що не має складу злочину, не буде відкрита справа… Що й потрібно було Гемнофродіту – нагнати страху… Добився. Це відносно жінки. Але яке було здивування дільничного, що ми вимагали отримати заяву від потерпілого. Нехай більшість людей посміються з «обосраного авторитета». А може міліціянт створив видимість роботи? Хрен його знає…

Так слухай далі, шановний читачу!

На другий день бачу – Гемофродіт із жінкою погнали кудись…. Поїхали машиною зрання. (це після приходу дільничного, зразу ж на другий день.)

Жінка крутиться, піджидає сусідів… Це ж двір у двір – видно все. Нікуди не дінешся одне від одного. Думає, що я не допетрав, кого вона піджидає та виглядає… Заїхав Гемофродіт у двір, поїхав у гараж. Жінка його в дворі ворота закриває з вулиці. Я сиджу і чищу горіхи в літній кухні… Все чути.

Жінка моя з іронією:

- Сусідоньки, добрий день! – потім розказує мені. Це ж скільки років не розмовляли одна з одним, не дивились в бік одне одному… Жах!!!

Так от, уяви собі удава і жабу. Загіпнотизована Жаба-сусідка іде та підходить до межі-огорожі нашого двору. Моя жінка як на постаменті на порозі свого дому стоїть метрів 3 від межі, де стала як укопана сусідка і каже:

- Добрий день!

- Чула Вашу біду!!! Хто ж це таке вам поробив, без совісті і честі. Обісрав сусідів мені, безсовісний. Який жах. Сусідонька, мені Вас так жалко! З Вами тепер на відстані потрібно спілкуватись… Подалі від воні та гімна… Що ж це він той, хто обісрав Вас, таку образу мав на Вас? Що ви йому поробили таке, що він дійшов до «ручки». Бідолаха. «Крик бідної душі». Розпач відчайдухи. – опуститись до такого… Це ж треба обісрати мені сусідів. Які люди бувають недобрі… - тараторить жінка моя далі, не дає слова вставити сусідці, а вона з відкритим ротом, і вилупивши очима – здивування, ні – більше збентеження… Тупізм… О, нарешті то дійшло до ума, що над нею просто насміхаються. Видавила із себе…

- Ми только что їздили забрать заявлєніє в міліції. Но ты, соседка, будешь иметь грех…

На що жінка моя:

- Біжи, тікай, брехуха… Ти, сусідонька, зі своїми розберись гріхами, а мої гріхи мені залиш… Це ж потрібно так безбожно брехати, що не пускаєш курей…

Чужа жінка з іншого боку загорожі швиденько іритувалася… втекла від проблем своїх…

А моя…

Заходить як «ясочка» - скинула погану енергетику. Вона ж хвора ходить, якщо все в очі не вискаже! Ось тобі і жінки українські…

Загадковий світ жінок!

До побачення!

Твоя Блакитна Кульбабка

 

08.03.2013 р.

 

Р.S.

 

Шановні Жінки!

З 8-им Березням дозвольте Вас привітати!

Будьте щасливі і взаємно ввічливі одне одній…

Не сріть на голови одне одній…

То не вирішення проблем, які Ви самі собі створюєте!

 

Весь Ваш

Блакитна Кульбабка.

 

08.03.2013 р.